Kredyty

Ile kosztuje profesjonalne doradztwo kredytowe w Poznaniu?

Ubieganie się o kredyt hipoteczny wymaga odpowiedniego przygotowania. W dzisiejszych czasach nie musimy już samodzielnie odwiedzać wszystkich banków w Poznaniu, prosić o wyliczenie zdolności kredytowej w każdym z nich ani wypełniać skomplikowanych wniosków kredytowych. Wszystko to może bowiem w naszym imieniu zrobić doradca finansowy w Poznaniu – profesjonalista, który jak nikt inny zna aktualne oferty bankowe oraz specyficzny rynek kredytów hipotecznych w Polsce. Zanim jednak skorzystamy z jego usług sprawdźmy, co dobrego może dla nas zrobić i ile zapłacimy za jego wsparcie!

Kim jest doradca finansowy w Poznaniu? W czym pomaga swoim klientom?

Doradca finansowy to niezależny specjalista od szeroko pojętych bankowych produktów finansowych. Jego główną specjalizacją są kredyty hipoteczne, jednak większość doradców oferuje swoim klientom także wsparcie w uzyskaniu innych produktów bankowych. Są to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, ubezpieczenia, lokaty i produkty oszczędnościowe, inwestycje i wiele innych. Z doradcą finansowym w Poznaniu warto skonsultować się zawsze, kiedy stoimy przed wyborem konkretnego produktu bankowego i chcemy mieć pewność, że podejmiemy właściwą decyzję.

Większość mieszkańców Poznania po raz pierwszy styka się z usługami doradcy finansowego, ubiegając się o kredyt hipoteczny. To właśnie doradca finansowy w Poznaniu jest bowiem w stanie precyzyjnie oszacować zdolność kredytową, czyli maksymalną kwotę, jaką jest gotów pożyczyć nam bank, a także przedstawić najkorzystniejsze, aktualnie dostępne w ofercie poznańskich banków oferty kredytów. Doradca wypełnia także wnioski kredytowe oraz pomaga klientowi w kompletowaniu dokumentacji. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji wspólnie z nim analizuje natomiast umowę, wyjaśnia poszczególne jej warunki oraz odpowiada na pytania i wątpliwości. W efekcie klient uzyskuje kredyt idealnie dopasowany do jego możliwości finansowych oraz potrzeb.

Ile kosztują usługi doradcy finansowego w Poznaniu? Kto za nie płaci?

Jak widać, wsparcie doradcy finansowego jest niezwykle cenne, zwłaszcza dla osób, które nie znają się na kredytach hipotecznych i nie mają czasu na samodzielne zgłębianie ich tajników. Co więcej, doradca finansowy w Poznaniu jest w stanie zapewnić klientowi spore oszczędności – pozornie podobne oferty mogą się bowiem znacząco między sobą różnić. Na ostateczny koszt kredytu wpływa bowiem nie tylko sama marża banku, ale także dodatkowe koszty, w tym np. prowizje, ubezpieczenia, koszt dodatkowych produktów finansowych, wysokość opłat za częściową lub całkowitą spłatę zobowiązania przed terminem itp.

Nic więc dziwnego, że większość świadomych kredytobiorców bez wahania decyduje się na skorzystanie z usług doradcy finansowego, tym bardziej że przeszkodą nie są ich koszty. Usługi doradcy finansowego są dla klienta całkowicie bezpłatne – klient nic nie płaci więc ani za doradztwo, ani za obsługę wniosków, ani za późniejszą opiekę nad kredytem. Nie oznacza to jednak, że pracuje „pro bono” – honorarium eksperta jest bowiem w całości wypłacane przez bank, z którym jego klient zdecydował się podpisać umowę kredytową.

 

Artykuł sponsorowany

0 KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *